Re Alloys – producent żelazostopów
PL
EN
O NAS
O NAS
REALIZOWANY PROJEKT

Re Alloys działa na rynku od 2001 r. specjalizując się w produkcji żelazostopów. Naszą misją jest efektywne wytwarzanie wysokojakościowych produktów z wykorzystaniem innowacyjnych technologii przyjaznych środowisku.

 

Dysponując wysoko wykwalifikowaną kadrą techniczną i menadżerską znającą rynek żelazostopów oraz proces produkcyjny, firma stale poszukuje efektywnych metod i usprawnień technologicznych. Wynikiem tego jest aktualnie realizowany projekt budowy instalacji odzysku energii.


Nasze działania gwarantują osiągnięcie

takich celów jak:

  • efektywna produkcja
  • ochrona środowiska naturalnego
  • wdrażanie innowacyjnych rozwiązań
  • technologicznych
  • odnawialne źródła energii
  • sukces rynkowy

Zapraszamy do współpracy

 

pobierz folder pdf

SIWZ - Bateria Akumulatorów

RE Alloys Sp. z o.o. z siedzibą w Łaziskach Górnych przy ul. Cieszyńskiej 23 ogłasza przetarg nieograniczony na : „Dostawę baterii akumulatorów z zasilaczem wraz z niezbędnymi pracami instalacyjnymi, kontrolno- pomiarowymi, uruchomieniowymi i utylizacją baterii zdemontowanej”

więcej
ROZSTRZYGNIĘCIE ZAPYTANIA OFERTOWEGO

Rozstrzygnięcie postępowania ofertowego w związku z projektem pt. "Rafinowany, ultraczysty żelazokrzemochrom o kontrolowanej zawartości węgla, azotu, tlenu i wodoru"

więcej
RE ALLOYS WSPIERA REPREZENTANTA POLSKI

Spółka RE Alloys została strategicznym sponsorem Mateusza Siodłoczka, Reprezentanta Polski na  Szybowcowe Mistrzostwa Świata Juniorów 2015 w Narromine w Australii.

więcej
OFERTA PRACY: ELEKTRYK WYSOKICH NAPIĘĆ

W związku intensywnym rozwojem oraz nowymi zadaniami wynikającymi z realizacji innowacyjnego projektu poszukujemy pracownika na stanowisko ELEKTRYK WYSOKICH NAPIĘĆ.

więcej
Opracowanie i wdrożenie technologii produkcji energii elektrycznej z ciepła gazów poprocesowych.
Modernizacja instalacji odpylania piecowni III.
Przebudowa i modernizacja sieci ciepłowniczej.
SILIMIC